Fimaks-Türkiye'den-100-Ülkeye

FİMAKS ÜRETİM TESİSİ KARACABEY
(Kapalı Alan: 10.000 metrekare )

Fimaks Karacabey Üretim Tesisi, Bursa’nın Karacabey ilçesindedir. Üretim haricinde, muhasebe, ar-ge, servis, planlama ve yedek parça departmanları da bu üretim tesisinde mevcuttur. Fimaks Karacabey üretim tesisi modern montaj hatları, kaliteli CNC tezgahlar, kaynak robotu, boyama öncesi kumlama tesisi ve son teknoloji ürünü toz boyama sistemlerinden oluşmaktadır. ISO sertifikalı kalite sistemi ile müşterilerine her koşulda dayanıklı ve uzun ömürlü makineler sunabilmektedir. Ayrıca üretilen her makine Ar-Ge deparmanında, bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımlarıyla tasarlandığı için üretime geçmeden önce makine üzerindeki problemler tespit edilerek kısa sürede giderilebilmektedir. Bu sayede daha kaliteli ve daha güvenli makineler üretilebilmektedir.

FİMAKS ÜRETİM TESİSİ MUSTAFAKEMALPAŞA
(Kapalı Alan: 22.000 metrekare )

Fimaks Mustafakemalpaşa Üretim Tesisi, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, Organize Sanayi Bölgesi’ndedir. Bu tesiste, üretim haricinde, ar-ge, servis, yedek parça ve yurtdışı departmanları da bu üretim tesisinde mevcuttur. Fimaks Mustafakemalpaşa üretim tesisi modern montaj hatları, kaliteli CNC tezgahlar, kaynak robotu, boyama öncesi kumlama tesisi ve son teknoloji ürünü toz boyama sistemlerinden oluşmaktadır. ISO sertifikalı kalite sistemi ile müşterilerine her koşulda dayanıklı ve uzun ömürlü makineler sunabilmektedir. Ayrıca üretilen her makine Ar-Ge deparmanında, bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımlarıyla tasarlandığı için üretime geçmeden önce makine üzerindeki problemler tespit edilerek kısa sürede giderilebilmektedir. Bu sayede daha kaliteli ve daha güvenli makineler üretilebilmektedir.

Türkiye‘den 100’ün üzerinde ülkeye!

Fimaks makineler dünyanın her tarafında kullanılırken birçok ülkede sektör lideri olan Fimaks, Türk makine endüstrisini tüm dünyada gururla temsil ediyor.

Sosyal Sorumluluk

– Müşterilerimizi tarım ve hayvancılık konusunda bilinçlendirerek,
– Müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en ekonomik düzeyde sağlayarak,
– Çevreye ve doğaya karşı duyarlı olarak,
– Gelecek nesillere daha iyi bir gelecek sunmak için çalışarak,
– Çalışanlarımızın gelişimine ve sağlığına önem vererek,

Müşteri ve çalışan memnuniyetini optimum düzeyde tutmak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

TAYLAND FIMAKS
KENYA-FIMAKS

Fimaks Hizmetleri

 • SON TEKNOLOJİ

  Fimaks, var olan son teknolojiyi kullanarak ürettiği makineler ile tarım makineleri sektörüne yön verir. Bünyesinde barındırdığı kaynak robotları, bilgisayarlı CNC makineleri, otomatik boyahaneleri ile teknolojiyi sürekli kullanır, yeni teknolojileri sürekli takip eder. Almanya, Japonya, Güney Kore, İsviçre gibi teknolojide önemli yere sahip olan ülkelere makine ihracatı yaparak, Türk makine endüstrisini gururla temsil eder.

 • ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

  Fimaks Ar-Ge çalışmalarına ara vermez. Ar-Ge departmanı makineleri geliştirmek için sürekli arayış ve çalışma içerisindedir. Sürekli yenileme ve deneme yaparak makineler ideal hallerine getirilir.

 • SERVİS VE PARÇA

  Fimaks, Türkiye çapında sabit ve gezici servisler ile hizmet vermektedir. Üretim tesislerinde,  yedek parçalar üretilir ve stoklanır. Yedek parçalar yılın her zamanı, Fimaks depolarında hazır bulunur.

 • VİZYON (GELECEKTEKİ ROLÜMÜZ)

  Fimaks, pazar payını devamlı arttırarak kendi ürün segmentinde dünyanın lider firmalarından biri olmayı amaçlar. Türkiyedeki ve dünyadaki çiftçilerin beslenme problemlerini çözmelerine yardımcı olacak teknolojik çözümler üretmeyi hedefler.

 • MİSYON (ÜRETKEN ROLÜMÜZ)

  Tarımsal mekanizasyon uygulamalarıyla ilgili müşteri farkındalığını arttırmayı ve en yüksek verimlilikle optimum çözümler sunmayı Fimaks görev edinmiştir. Fimaks takımının her bir üyesinin bilgi, yeterlilik ve memnuniyetini sürekli olarak geliştirmek için tüm imkanlarını kullanır. Çevreye saygılı ve yaratıcı akılla etkin verimlilik yönetimi uygulamayı amaç edinmiştir.

Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz. | 2017 © Tüm hakları saklıdır Fimaks Makina A.Ş. | Bilgi Toplumu Hizmetleri
X